Auto Memory Cleaner – automatyczne czyszczenie pamięci

amc_logoJeżeli jesteś właścicielem urządzenia z Androidem i często zdarzają ci się problemy z pamięcią to w Google Play znajdziesz idealną aplikację, która poprawi szybkość i działanie smartfonu czy tabletu. Auto Memory Cleaner to aplikacja, która oczyszcza pamięć ze zbędnych rzeczy, aby poprawić wydajność urządzenia.

Jest wyjątkową aplikacją, która nie wyłącza uruchomionych procesów, aby oczyścić pamięć z niepotrzebnych śmieci. Świetnie zapobiega przepełnieniu pamięci i wpływa pozytywnie na działanie Androida. AMC działa w tle i zazwyczaj nie musimy wykonywać żadnych czynności po wstępnej konfiguracji. Możemy ustawić, aby aplikacja oczyszczała pamięć o konkretnej godzinie lub przy wyłączaniu/włączaniu ekranu. Oczywiście wszystkie procesy możemy także wykonać manualnie. Z procesu oczyszczania możemy wykluczyć wybrane aplikacje i gry.

amc1amc2

Niektóre z tych funkcji są niestety dostępne wyłącznie w wersji premium. W bezpłatnej wersji możemy jednak skorzystać z automatycznej opcji czyszczenia podczas włączania lub wyłączania ekranu, czyszczenia pamięci konkretnej aplikacji oraz podgląd na listę uruchomionych procesów czy informacje o stanie pamięci. Wykupienie dodatkowych funkcji kosztuje 7,74 zł.

googleplay

Wpis został wyświetlony od 08.11.2023 już 872 razy.