Dźwiękowe aplikacje, które pozwoli ci się zrelaksować i skupić

Wszyscy wiemy jak męczące bywa życie codzienne. Nasze obowiązki codzienne to udręka dla naszego umysłu, które czasem potrzebuje również odpoczynku i wyciszenia. W tym artykule postaram się przedstawić aplikacje, które pozwolą oczyścić nasz mózg i ukoić nerwy związane z pracą czy szkołą.

Idealnie również nadają się dla osób, które muszą skupić się na ważnych rzeczach. Przenoszą nasze myśli w spokojne miejsca, aby jeszcze bardziej móc się zrelaksować.

Calm

Calm czyli spokój po angielsku. Aplikacja zapewnia wirtualny pobyt nad brzegiem jeziora, gdzie słyszymy szum fal oraz śpiew ptaków. Wysokiej jakości dźwięki, które przynoszą ukojenie, są nimi też efekt padającego deszczu czy odgłosy plaży. Do dyspozycji mamy także krótkie wprowadzenie do sztuki medytacji oraz wstępne poradniki audio, które są bezpłatne.

calm1 calm2

Pobierz:

googleplay itunes.apple.com/us/app/calm.com/id571800810?ls=1&mt=8" target="_blank" rel="attachment noopener wp-att-3031">appstore TaoMix

TaoMix to jedna z ciekawszych aplikacji, ponieważ sami możemy skomponować własną składankę z otoczenia, które nas najbardziej relaksują. Możemy także wybrać z przykładowych dźwięków, które są jednak dostępne w płatnej wersji.

taomix1 taomix2

Pobierz:

googleplay appstore Naturespace Naturespace to zbiór nagrań dźwięków z wybranych miejsc, które są niezwykle realistyczne. Najlepiej słuchać tych dźwięków w słuchawkach. Bezpłatnie dostępnych jest 6 nagrań.naturespace1

Pobierz:

googleplay appstore Relax Melodies Oriental Meditation

Jak nazwa wskazuje aplikacja zawiera relaksujące melodie, które pomogą nam się skoncentrować oraz pomogą przy zasypianiu. Dźwięków jest aż 36.

relaxmelodies1

Pobierz:

googleplay appstore Coffitivity Ta Ta aplikacja nie jest w stanie pokazać czy iPhone został spowolniony" style="text-decoration: underline">aplikacja jest zupełnie inna. Odtwarza dźwięki kawiarni. Możemy odtwarzać trzy zapętlone odgłosy.coffitifity1

Pobierz:

googleplay appstore

Artykuł został zobaczony od 08.10.2022 już 641 razy.