Czy to Xiaomi Mi Mix 2s, który będzie podobny do iPhone X?

Wydaje się, że możemy być świadkiem czegoś niespotykanego, a mianowicie kolejnej premiery flagowe urządzenia od Xiaomi. Według zdjęć (szpiegowskich) chiński producent przygotowuje model Xiaomi Mi Mix 2S, a więc niejako następce niedawno wydanego Mi MIX 2. Nie ma tu nic oryginalnego, a już na pewno coś czego nie widzieliśmy u innych producentów.

Według tego Mi Mix 2S będzie miał bezramkowy wyświetlacz z wcięciem u góry, czyli zupełnie jak w iPhone X lub Essential Phone. Oznaczać to może, że przedni aparat powróci na normalne miejsce. W Mi Mix 2 znajduje się on na dole ekranu. Oznacza to też zmniejszenie dolnej ramki.

Widzimy też na tych zdjęciach, że obok wycięcia umieszczone są ikony powiadomień. Taki schemat jednak nie jest lubiany przez deweloperów, co potwierdziły już głosy odnośnie tworzenia aplikacji dla iPhone X.

Nie możemy w pełni potwierdzić autentyczności tych zdjęć. Być może jest to jeden z wcześniejszych prototypów Mi Mix 2 lub zupełnie nowego modelu. Musimy poczekać, aż Xiaomi puści więcej par z ust lub po prostu zaprezentuje nowy model.

Źródło: GizChina

Wpis został wyświetlony od 18.06.2022 już 407 razy.