Duolingo Test Center – zdobądź certyfikat z angielskiego

duolingotcLogoDoulingo to znany system do nauki języka angielskiego, który posiada swoje aplikacje na urządzenia mobilne z systemem Android, iOS, a od pewnego czasu na Windows Phone. Tym razem Duolingo przygotowało wersję testową swojej nowej aplikacji Duolingo Test Center, którą znajdziemy w App Store oraz Google Play.

Nowa aplikacja w wersji beta pozwoli nam na wykonanie testu naszych umiejętności potwierdzającego nasze umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Test trwa ok. 20-30 minut, a przeprowadza go z nami wykwalifikowany egzaminator. Test wykonujemy za pomocą mikrofonu oraz kamery wideo naszego urządzenia.

duolingotc1 duolingotc2

W testowej wersji wszystko jest za darmo. W późniejszej pełnej wersji będziemy mieli możliwość zdobycia certyfikatu za $20, czyli ok. 60 zł. Jest to niezbyt wygórowana cena, a sam certyfikat odbycia takiego kursu może być przydatny przy szukaniu zagranicznego zatrudnienia.

Jak zapewnia Duolingo odpowiada wynikom testów TOELF lub IELTS. Podczas testu musimy wykonać zdjęcie, które będzie później widoczne na naszym certyfikacie.

Jestem ciekaw jak będzie z akceptowalnością takiego potwierdzenia przez wszelkie firmy i instytucje. Test możmey również wykonać za pomocą strony internetowej Duolingo.

Na razie również nie wiadomo jakie będą formy zapłaty, ale można domyślać się, że będzie to PayPal i karta kredytowa lub płatnicza.

Pobierz:

googleplayappstore

News został zobaczony od 30.11.2023 już 573 razy.