in

Energizer wyda w tym roku 26 telefonów. Jeden z baterią 18000 mAh

Będą też składane ekrany, wcięcia w kształcie łezki, czy wysuwane aparaty

Energizer to dość zaskakujący producent smartfonów. Na dodatek firma zapowiedziała wydanie 26 nowych modeli na Mobile World Congress w tym miesiącu. To ogromna liczba, a wśród nich mają znaleźć się urządzenia z chociażby baterią 18 000 mAh, wyskakującym aparatem przednim, czy składanym ekranem.

9to5google podaje, że zobaczymy cztery linie – Power Max, Ultimate, Energy i Hardcase. Linia Power Max będzie zawierać model z baterią 18 000 mAh, czyli największym ogniwem jakie kiedykolwiek pojawiło się w telefonie. Seria  Ultimate zaoferuje natomiast smartfon z wyskakującymi aparatami i ekranami z wycięciem w kształcie łezki.

Portal GSMArena informuje, że modele Energizer Ultimate U620S Pop i U630S Pop zostaną odpowiednio wyposażone w chipsety Helio P70 i P22 od MediaTek. W wyskakującym mechanizmie znajdą się dwa aparaty – aparat główny 16 MP i 2MP do mierzenia głębokości. Z tyłu  U620S Pop umieszczone zostaną trzy kamery – 16MP, 5MP i 2MP. Będzie miał też 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wbudowanej. Z kolei U630S Pop będzie miał 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci. Zostaną odpowiednio wydane w lipcu i czerwcu.

Wszystkie zostaną wyprodukowane przez francuską firmę Avenir Telecom, która od lat działa na licencji Energizer.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments