Etui „Eye” dla iPhone’a oferujące smartfon z Androidem na odwrocie

„Eye” to projekt Kickstarter, który w 32 dni od powstania zebrał wymaganą sumę, która wynosiła 95 000$. Twórcom udało się zebrać ponad 140 tys. dolarów w celu stworzenia wyjątkowego etui dla iPhone’a. Co w nim takiego wyjątkowego i dlaczego zrobiło się tyle szumu wokół niego? Etui posiada dodatkowy ekran smartfonu z Androidem na odwrocie.

Smartfon z Androidem wykorzystuje głośniki, mikrofon oraz aparat iPhone’a. Poza tym jest całkowicie niezależny od urządzenia z systemem iOS. Posiada 5-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 1080 x 1920. Pod maską znajduje się chipset Helio P20 z ośmiordzeniowym procesorem oraz układem graficznym Mali-T880. Oprócz tego w „Eye” znajdziemy 3 GB RAM oraz pojemność wbudowaną wynoszącą 16 GB z możliwością rozszerzenia za pomocą karty pamięci. Urządzenie działa na Androidzie 7.1 Nougat. Posiada też dwa sloty na karty SIM oraz wspiera technologię NFC. Pojemność baterii wynosi 2800 mAh i wspiera ładowanie bezprzewodowe.

https://www.youtube.com/watch?v=gTdladlIKe4

„Eye” będzie dostępne w dwóch rozmiarach dla iPhone 6, 6S oraz 7, a także iPhone 6 Plus, 6S Plus i 7 Plus. Koszt etui to w chwili obecnej 129 dolarów (dodatkowa łączność 4G) i zostanie ono wysłane do wspierających projekt we wrześniu tego roku. Za dopłatę wynoszącą 20$, „Eye” można otrzymać miesiąc wcześniej. Dostępne są także inne formy wsparcia (więcej na stronie projektu „Eye”).

https://www.youtube.com/watch?v=lJ-3EhbDWzE

Twórcy projektu przedstawiają też dodatkowe progi, które pokazują jakie funkcje mogą zostać dodane po ich osiągnięciu. Są dość absurdalne i można je zobaczyć w tym miejscu.

Artykuł został wyświetlony od 22.12.2023 już 296 razy.