Najcieńsza na świecie ładowarka do telefonu, która jest po prostu genialna

Smartfony to nieodłączny element naszego życia, a wraz z nim tym nieodłącznym elementem są również akcesoria w postaci kabli i ładowarek. Oprócz osiągów, doskonałych aparatów, czy też krystalicznych ekranów oczekujemy również pojemnych baterii lub szybkiego ładowania. Istotną kwestią jest też rozmiar niektórych elementów, szczególnie gdy wybieramy się w podróż. Wygląd samych ładowarek jest praktycznie niezmieniany od wielu, wielu lat i nie zapowiada się na to, abyśmy zobaczyli coś innego od klasycznej „kostki”.

Jest jednak nadzieja w postaci firmy, która wprowadza zmiany: Kado – producent akcesoriów, który zaprojektował i zrobił najcieńszą na świecie ładowarkę dla telefonów.

Ma ona zaledwie 5 mm grubości, a udało się to osiągnąć dzięki składanej wtyczce oraz kablu, który w uporządkowany sposób jest owijany wokół całej ładowarki. Kabel jest oczywiście wyjmowany, gdy potrzebujemy go podłączyć do innego źródła energii lub połączyć z komputerem. Ładowarka Kado generuje 5 V i 2,1A mocy, co daje 10,5 W, a przede wszystkim jest kompatybilna z technologią szybkiego ładowania.

https://www.youtube.com/watch?v=I08gGIttmHU Możesz zamówić ładowarkę ze złączem Lighting, microUSB lub USB typu C. Dostępna będzie w kolorach czarnym, białym oraz różowym. Cena to 39 dolarów i można ją zamówić za pośrednictwem witryny Kickstarter. Ładowarka zostanie dostarczona w grudniu 2017 roku.

Artykuł został zobaczony od 22.12.2023 już 196 razy.