Etui Mesuit pozwala na uruchomienie Androida na iPhone

MESUIT-iPhoneKilka tygodni temu w sieci pojawił się filmik, na którym mogliśmy zobaczyć dziwny projekt etui dla iPhone’a, który pozwalał uruchomić Android 4.1 Jellybean jako aplikację w systemie iOS. Teraz, chińska firma Haimawan zajmująca się wirtualizacją systemów mobilnych i jej spółka zależna Jijia, ogłosiła oficjalny produkt o nazwie MESUIT, która obiecuje zrobić to samo, tylko lepiej.

Etui MESUIT pozwala uruchomić system Mesiut OS 1.0, który jest oparty na Androidzie na urządzeniach – iPhone 6, 6 Plus oraz iPhone 6S i 6S Plus. Etui posiada niezależną baterię o pojemności 1700 mAh lub 2500 mAh dla większej wersji. Posiada on również slot na kartę SIM, a także pamięć wbudowaną – 32 GB, 64 GB lub 128 GB, która może być dzielona z głównym systemem.

MESUIT wymaga jedynie połączenia poprzez port Lightning i działa jako aplikacja w systemie iOS. Mniejsza wersja kosztuje 150 dolarów, a większa 165$. Firma zapowiedziała również, że pracuje na etui, które pozwoliłoby uruchomić system iOS na Androidzie.

https://www.youtube.com/watch?v=oQArHztRte8

Artykuł został wyświetlony od 12.11.2023 już 153 razy.