Fangol – wiele zabawy z piłką nożną

fangol_logoFangol.pl to serwis poświęcony piłce nożnej, który dostarcza codziennie wiele ciekawostek, zabawnych memów oraz filmików ze świata futbolu. Twórcy portalu przygotowali także aplikację, aby fani piłki kopanej mogli zawsze cieszyć się wszystkim co z nią związane. Pobrać ją możemy bezpłatnie na swoje urządzenie z App Store oraz Google Play.

Niezależnie od tego czy jesteś kibicem FC Barcelony, Realu Madryt, Liveroopu czy zwyczajnie fanem piłki nożnej znajdziesz coś coś dla siebie! Letnie promocje i rabaty na Gearbest" style="text-decoration: underline">dla siebie. W aplikacji Fangol znajdziemy wszystkie aktualne informacje z każdego zakątka świata. Filmiki z popisami największych gwiazd oraz akcjami i bramkami, które zapierają dech w piersiach. Memy, które aktualnie wpisują się w wydarzenia związane z klubami, zawodnikami czy reprezentacjami z całego świata.

fangol1730 aligncenter" src="http://smartfony.org/wp-content/uploads/fangol2.jpg" alt="fangol2" width="266" height="400" />

Zagorzałych fanów na pewno zainteresują blogi o wszystkim co związane z futbolem od statystyk, wywiadów, treningów po felietony czy pomeczowe analizy.

Pod każdym materiałem możemy rozpocząć dyskusję z innymi kibicami. Każdą z 'wrzut’ możemy zapisać w pamięci urządzenia lub podzielić się nią ze znajomymi.

googleplayappstore

Artykuł został wyświetlony od 18.06.2022 już 141 razy.