„Finalny” projekt iPhone 8. 4 mm ramki wokół ekran, cena co najmniej 1100$

Jak co roku, w każde lato mamy wysyp przecieków i nowych plotek dotyczących kolejnej generacji iPhone’ów. Nie inaczej jest w tym roku, a największą uwagę skupia na sobie iPhone 8, który ma być czymś zupełnie nowym. Często bywa tak, że przeróżne przecieku pokazują to samo urządzenie i ostatecznie, podczas wrześniowej konferencji Apple widzimy podobne urządzenia do tych, które pojawiały się kilka tygodni wcześniej w sieci.

Teraz podobno mamy styczność z ostatecznym wyglądem iPhone 8. Wydaje się, że wokół 5.8-calowego wyświetlacza są 4 milimetrowe ramki. U góry ekranu znajdzie się wcięcie na głośnik, aparat oraz inne czujniki, obok będzie się znajdowała aktywna powierzchnia. Będą tam wyświetlane informacje o baterii, sieci. Powiadomienia będą wyświetlane prawdopodobnie niżej.

Na grafikach widać tez większy przycisk zasilania po prawej stronie urządzenia. Podobno już w przypadku iPhone 8 ma zostać zastosowana bateria w kształcie litery „L”, która wydłuży działanie. Cena może zaskakiwać, ponieważ jubileuszowy model ma kosztować aż od 1100 do 1200 dolarów, a więc ponad 4500 złotych. Rendery oczywiście pochodzą od producenta etui.

Źródło: PhoneArena, Forbes

Artykuł został wyświetlony od 17.07.2023 już 379 razy.