Fitatu – jedz, pij i licz

fitatu_logo Jeżeli jesteś osobą, która lubi dbać o linię i skrupulatnie przestrzega wyznaczonej diety to aplikacja Fitatu jest właśnie stworzona dla ciebie. Do każdego posiłku możemy wyliczyć ilość kalorii zawartych w każdym z produktów. Ich baza jest niezwykle duża i znajdziemy w niej większość produktów znanych ze sklepowych półek. Aplikację Fitatu znajdziemy w Google Play oraz App Store.

Jak przekonuje nas wydawca w bazie znajduje się aż 98 % produktów dostępnych na polskim rynku i jest ona uzupełniana codziennie przez specjalistyczne firmy oraz samych użytkowników. Każda pozycja jest sprawdzana przez dietetyków tak, aby wszystkie wartości odżywcze były zgodne z prawdą. Często stosowane przez nas produkty możemy dodawać szybko za pomocą funkcji 1CLICK.fitatu1

W aplikacji znajdziemy wszystkie znane miary jak garść, szczypta, kromka, gramy, opakowanie, szklanka, łyżka oraz inne. Co ciekawe znajdziemy tu gotowe potrawy ze znanymi składnikami i przepisami oraz dania serwowane przez największe sieci restauracji jak McDonald’s, KFC, North Fish Salad Story czy Burger King.

Fitatu pozwala na ustalenie własnej ilości posiłków dziennie oraz na każdym ekranie mamy widoczny podgląd na 'pasek celu’ z ilością kalorii, białka, tłuszczu i węglowodanów.

Po założeniu konta wszystkie dane są synchronizowane bez względu gdzie aktualnie korzystamy z Fitatu.

Pobierz:

googleplayappstore

Artykuł został wyświetlony od 19.10.2023 już 491 razy.