Mimicker Alarm – z tym budzikiem aż chce się wstawać

mimicer_alarm Jest to nowy budzik od Microsoftu, który ma w zamiarze pomóc osobom mającym problem z porannym wstawaniem. Mimicer Alarm to aplikacja dostępna wyłącznie na Androida. Zawiera trzy gry, które użytkownicy muszą ukończyć przed wyłączeniem alarmu. Już teraz można ją pobrać bezpłatnie z Google Play. Niestety aplikacja nie jest w języku polskim, ale zawsze motywuje do uczenia się języka angielskiego.

Do pokonania rano są trzy gry, które na pewno postawią nas na nogi:

Express Yourself – w tym zadaniu musimy zrobić sobie selfie. Jednak nie jest to zwykłe selfie musimy wyrazić emocje, które pojawią się na ekranie np. zaskoczenie. Zdjęcie możemy udostępnić w jednym z portali społecznościowych. Color Capture – ta gra wymaga ruszenia się z łóżka. Musimy znaleźć przedmiot danego koloru i wykonać mu zdjęcie. Tongue Twister – to będzie najtrudniejsze. Musimy wypowiedzieć zdanie lub frazę, która wymaga znajomości języka angielskie, a nawet osobom znającym ten język może sprawić trudność o poranku. Przeczytaj także: Glimmer – jeden z najpiękniejszych alarmów na Androida

Mimicker Alarm daje możliwość wyłączenia wszystkich lub jednej wybranej gry. Aplikacja wywodzi się spod szyldu Microsoft Garage oraz wykorzystuje API Projektu Oxford. Zostały one już wykorzystane w innych projektach jak strona internetowa Old.net. Microsoft właśnie udostępnia też API aplikacji jako oper-source.

googleplay

News został zobaczony od 10.12.2023 już 535 razy.