Furgonetka.pl – śledź trasę swojej przesyłki

furgonetka_logo Furgonetka.pl to serwis, który oferuje zamówienie najtańszej opcji wysyłki za pomocą jednego z dostępnych kurierów. Pozwala na wybranie rodzaju paczki, miejsca wysyłki i dostarczenia, rozmiar, czas dostawy. Twórcy portalu postanowili również zapewnić swoim klientom aplikację, która umożliwia śledzenie paczki oraz wysyłanie powiadomień co aktualnie z nią się dzieje. Funkcjonuje ona pod taką samą nazwą w Google Play, App Store oraz Windows Store.

Drogę każdej przesyłki może śledzić zarówno nadawca jak i odbiorca. Oczywiście za pomocą aplikacji również możemy zlecać nadanie paczki. Aplikacja może nam także posłużyć jako narzędzie do ustalenia orientacyjne ceny w każdej z firm kurierskich. Najbardziej przydatną jednak funkcją są powiadomienia o zmianie statusu przesyłki, gdzie otrzymamy informacje o odebraniu od nadawcy, wręczeniu paczki kurierowi, anulowaniu lub doręczeniu oraz innych komunikatach.

https://www.youtube.com/watch?v=HQpOGAqrklg#t=31Firmy kurierskie, z których usług możemy skorzystać dzięki Furgonetka.pl – DPD, FedEx, K-EX, UPS, Poczta Polska, InPost.

Pobierz:

googleplayappstorewindows

News został zobaczony od 14.11.2023 już 705 razy.