Gdynia City Guide – wszystko o tym portowym mieście

Z tej aplikacji zaczerpniemy wiele informacji na temat Gdyni i jej wszystkich atrakcji turystycznych. Dowiemy się o wszystkich wydarzeniach kulturalnych, które już się odbyły oraz o tych, w których dopiero będziemy mogli wziąć udział. Przewodnik po Gdyni pobierzemy z Google Play, App Store oraz Windows Store.

Aplikacja nie jest wyłącznie przeznaczona dla turystów, wiele ciekawych informacji znajdą tu także mieszkańcy Gdyni. W przewodniku znajdują się oferty gastronomiczne, noclegi, obiekty rekreacyjne i sportowe czy centra handlowe. Kalendarz imprez odbywających się na terenie miasta jest aktualizowany na bieżąco i nie pozwoli na przegapienie jakiegokolwiek koncertu, spektaklu, wydarzenia sportowego, wystawy, prelekcji oraz wielu, wielu innych.

YY

W Gdynia City Guide znajdziemy także szlaki turystyczne, które pozwolą 'zahaczyć’ o najważniejsze obiekty turystyczne miasta oraz dogłębnie poznać ich historię. Do wyboru mamy trasy tematyczne(piesze i rowerowe): Szlak Legendy Morskiej Gdyni, Gdyński Szlak Modernizmu, Trasa Turystyczna Obiektów Militarnych oraz Szlak Kulinarny Centrum Gdyni.

Jak w każdym przewodniku nie może zabraknąć informacji na temat transportu miejskiego, ważnych punktów jak posterunek policji, informacja turystyczna czy szpitale i przychodnie.

Wpis został zobaczony od 21.12.2023 już 303 razy.