IFROGZ wprowadza nowe akcesoria z serii Unique Sync Premium

IFROGZ to marka należąca do firmy ZAGG Inc. która właśnie wkracza na nasz rynek. Jakiś czas temu przedstawiałem Wam słuchawki IFROGZ Impulse Duo Wireless, których recenzję będziecie mogli przeczytać już niedługo (sprzęt robi wrażenie!).

Jednak marka IFROGZ to nie tylko słuchawki czy sprzęt audio. Jak możemy dowiedzieć się z komunikatu prasowego, marka rozszerza swoją ofertę linii Unique Sync Premium o kable oraz ładowarkę samochodową.

Nowościami są tu: Lightning Charge and Sync Cable o długości 1.5 metra oraz 3 metry dla wygody użytkowników. Jedna z końcówek kabla pasuje do portu USB a drugi koniec zawiera złącze Lightning umożliwiające szybkie ładowanie oraz przesyłanie danych. Certyfikat MFI oznacza, że kabel współpracuje ze wszystkimi urządzeniami zgodnymi z technologią Apple Lighting. Micro USB Charge and Sync Cable to kabel o długościach 1.5m i 3m zapewniający sprawne ładowanie urządzeń mobilnych np. podczas podróży. Jedna z końcówek kabla łączy się z portem USB, a drugi koniec zawiera wejście micro-USB umożliwiające szybkie ładowanie oraz przesyłanie danych. USB A to C Charge and Sync Cable – o dwóch długościach – 1 metra i 1.8 metra oraz kabel USB C to C Charge and Sync Cable – o dokładnie takich samych parametrach. Oba kable pozwalają na ładowanie urządzeń USB-C oraz synchronizowanie muzyki oraz innych danych do laptopa z prędkością 480 Mbps. Kable również umożliwiają ładowanie z mocą 3 Amp urządzeń z wejściami typu USB-C, a także wejść 2.0 USB-A do portów USB-C oraz wejść USB 2.0 (Gen.1). Złącze typu C kompatybilne jest z tabletami i smartfonami za pomocą złącza USB typu C. Końcówka C pasuje do wejścia USB niezależnie od orientacji kabla. Złącze z odwracalną konstrukcją upraszcza połączenie – można łatwo i szybko odłączać wtyczkę przewodu bez sprawdzania orientacji złącza. Akcesoria ma wyróżniać wysoka wytrzymałość, którą zapewnia nylonowa powłoka oraz końcówki wykonane z anodowanego aluminium. Jest też ładowarka samochodowa: Universal Car Charger, czyli uniwersalna ładowarka samochodowa. Jest to niewielkie i lekkie urządzenie wspierające technologię Qualcomm Quick Charge 3.0 ™, które umożliwia ładowanie dwóch urządzeń z różną mocą (3A i 2.4A). Ładowarka pracuje z każdym urządzeniem posiadającym port USB, w tym ze smartfonami i tabletami. Można wykorzystywać ją również w samochodach ciężarowych (tylko modele 12v – 24v). Ładowarka dostępna jest w czterech kolorach: czarnym, złotym, różanym złotym i srebrnym. Wkrótce przygotuję również recenzję tych produktów, którą będzie można przeczytać na naszej stronie.

Wpis został zobaczony od 17.11.2023 już 818 razy.