IFROGZ wprowadza trzy nowe modele słuchawek z linii Aurora i Flex Arc

Marka IFROGZ kontynuuje swoją ekspansję i coraz śmielej wprowadza nowe produkty na światowy rynek. Po słuchawkach IFROGZ impulse duo wireless (Recenzja słuchawek IFROGZ impulse duo wireless" style="text-decoration: underline">bezprzewodowych słuchawek IFROGZ impulse duo wireless) i niezwykle solidnych kablach z linii Unique Sync Premium, przyszedł czas na nowe słuchawki. Są to nauszne słuchawki przewodowe i bezprzewodowe z serii Aurora oraz douszne słuchawki Flex Arc.

IFROGZ Aurora posiadają ergonomiczny kształt i posiadają wbudowany mikrofon, a więc możemy prowadzić rozmowy bez konieczności ich zdejmowania. Rzeczą jasną jest, że model bezprzewodowy możemy połączyć ze swoim urządzeniem za pomocą Bluetooth i korzystać z nich do 10 metrów odległości od smartfonu, tabletu czy laptopa. Bateria pozwala na 10 godzin ciągłego słuchania muzyki, a w razie rozładowania baterii możemy je połączyć z urządzeniem za pomocą gniazda 3.5 mm.

Nauszny element o wymiarach 40 mm wykonany jest z miękkiego i wygodnego materiału. Słuchawki Aurora dostępne są w kolorach: czarnym, białym, czerwonym oraz niebieskim.

W ofercie dostępne są też douszne słuchawki „na szyje” Flex Arc Wireless. Dosłownie możemy je umieścić na ramionach, ponieważ obie słuchawki są umieszczone na specjalnym, lekkim pałąku. Sama słuchawka ma wymiar 8 mm, a bateria pozwala na 10 godzin słuchania muzyki. Oczywiście połączymy je za pomocą Bluetooth z naszym urządzeniem. Odporne są również na pot dzięki certyfikatowi IP-2X. Posiadają też mikrofon i są dostępne w kolorach białym i czarnym.

Całą ofertę IFROGZ można znaleźć na stronie www.zagg.com oraz w największych sklepach z elektroniką, również w naszym kraju.

Wpis został zobaczony od 19.08.2023 już 529 razy.