iPhone 6s Plus zamieniony w Xiaomi Mi Mix

Jak wiemy Apple planuje radykalną zmianę wyglądu w przypadku przyszłorocznych modeli iPhone’a. Okazja będzie do tego wyjątkowa, ponieważ będzie to 10. rocznica od momentu powstania linii. W sieci pojawiają się już rednery, które wskazują jak może wyglądać przyszłoroczny iPhone 8. Na wielu z nich ma on minimalne ramki wokół wyświetlacza lub nie ma ich praktycznie w ogóle.

Plotki również wskazują, że Apple będzie podążało tą drogą i idealnym wzorem do naśladowania jest Xiaomi Mi Mix, który jest hitem ostatnich tygodni. Co w przypadku, gdy już teraz chciałbyś mięć iPhone’a, który nie ma ramek wokół wyświetlacza? Zrobić samemu z iPhone’a 6S, coś na wzór Mi Mix. Oczywiście znalazł się ktoś to poświecił swoje urządzenie i przerobił go na coś wyglądającego co najmniej dziwnie.

iPhone 6s MIX został pozbawiony praktycznie wszystkich elementów wokół wyświetlacza oprócz górnej ramki, gdzie znajduje się tylny aparat. Poświęcony został przycisk Home wraz Touch ID, ponieważ nie widzimy go w tym projekcie.

Źródło: GizmoChina

News został zobaczony od 17.12.2023 już 272 razy.