Trzy modele iPhone w 2017 roku z ładowaniem bezprzewodowm

Podobnie jak w poprzednich latach na temat tegorocznych modeli iPhone powstaje wiele spekulacji i domysłów. Wciąż nie wiadomo co nowego możemy zobaczyć w przypadku dwóch lub nawet trzech modeli, z czego jeden ma być wyjątkowy z uwagi na 10. rocznice od wydania pierwszego iPhone’a. Może on zostać nazwany iPhone 8 lub iPhone X (rzymska dziesiątka) i posiadać m. in. ekran OLED, którego pozostałe dwa modele nie będą mieć i będą one nosiły nazwę – iPhone 7S i 7S Plus. Nie ma też zgodności co do rozmiarów wyświetlaczy, ponieważ wiele wskazuje, że będą one zajmowały całą powierzchnię przedniego panelu.

Niezależnie od wszystkich innych funkcji, w które trzy modele zostaną wyposażone, mają one posiadać funkcję bezprzewodowego ładowania. Tę wzmiankę umieścił w swoim raporcie dobrze znany analityk KGI Securites, Ming-Chi Kuo. Dodał on również, że bezprzewodowe ładowanie znacząco zwiększa temperaturę urządzenia i Apple zastosuje nowy rodzaj 3D Touch. Będzie to dotyczyło modelu z ekranem OLED i będzie on posiadał dodatkowe zabezpieczenie przed przegrzaniem w formie arkusza grafitowego.

Nowy moduł 3D Touch może być droższy od poprzedniego, a dodając do tego wykorzystanie panelu OLED, znacząco przyczyni to się do podwyższenia ostatecznej ceny urządzenia. Wcześniej pojawiła się plotka, że po raz pierwszy iPhone może kosztować powyżej 1000 dolarów.

Źródło: MacRumors, Behance

Wpis został zobaczony od 17.12.2023 już 743 razy.