Kilka szczegółów na temat tegorocznych iPhone’ów

Ming-Chi Kuo często podaje bardzo trafne analizy

Ming-Chi Kuo to guru wśród analityków zajmujących się technologią, a w szczególności działaniami firmy Apple. Bardzo często, jako pierwszy podaje informacje na temat funkcji nadchodzących iPhone’ów i innych urządzeń z nadgryzionym jabłkiem.

Kuo podaje teraz w swojej notatce, że Apple również w 2019 roku wyda trzy różne iPhone’y, a jeden z nich będzie miał potrójny aparat, wszystko wskazuje, że będzie to następca iPhone XS Max. Twierdzi również, że tegoroczne telefony Apple będą miały identyczne rozmiary i identyczne wycięcia w ekranie. Następca iPhone’a XR nadal będzie posiadać wyświetlacza LCD, a ekranu OLED.

Dodaje jednak, że ulepszony zostanie Face ID, działanie baterii również ma zostać poprawione. Pojawić ma się też nowy rodzaj wykończenia i będzie to matowe szkło. Mowa jest również o ultra-szerokopasmowym odbiorniku do nawigacji w pomieszczeniach oraz odwrotnym ładowaniu. Apple nadal pozostanie przy Lightning i nie zaobserwujemy zmiany na USB-C.

Wspomina również o drugiej generacji bezprzewodowych słuchawek AirPods oraz długo wyczekiwanej macie ładującej AirPower, które mają pojawić się w pierwszej połowie 2019 roku.

Źródło: 9to5Mac, MacRumors

Wpis został zobaczony od 18.02.2019 już 951 razy.