iPhone’y z 2017 roku z szybkim ładowaniem i funkcją „tap to wake”?

Na temat już tegorocznej generacji iPhone’ów powstało już wiele plotek, które mówią o wielkich zmianach. Niektóre z nich sugerują, że jesienią tego roku zobaczymy iPhone 7s i iPhone 7s Plus oraz trzeci tajemniczy model iPhone o kryptonimie Ferrari. Niezbyt pocieszającą informacją jest to, że modele z „S” będą jedynie ulepszoną wersją iPhone 7 i iPhone 7 Plus i będą miały podobno konstrukcję, którą znamy od 2014 roku. Wiele skazuje, że swoją uwagę skupimy na iPhone 8, który ma być wyjątkowy.

Mówi się przecież o zakrzywionym ekranie pod którym na znajdować się skaner linii papilarnych, co ma umożliwić pozbycie się szerokich ramek. Nowe plotki od @SonnyDickson mówią o wsparciu dla szybkiego ładowania. Funkcja ta szczególnie zostałaby doceniona przez posiadaczy modeli Plus, gdzie pełne ładowanie trwa ponad 2 godziny. Nie wiadomo jednak na razie jak dana technologia będzie działać.

Drugą cechą, która ma pojawić się w kolejnej generacji jest „tap to wake”. Nie podaje on jednak, czy będzie to dotyczyło wyłącznie wersji premium iPhone 8, czy też dwóch pozostałych modeli. Oczywiście są to tylko plotki i nie należy brać ich całkowicie na poważnie.

Źródło: Forbes

News został wyświetlony od 02.09.2023 już 534 razy.