Jak zgarnąć darmowe 100 GB w OneDrive z urządzeniem Samsung

onedrive_100gb Taką możliwość daje współpraca Microsoftu z Samsungiem, która umożliwia zyskanie 100 GB wolnej przestrzeni w chmurze OneDrive. Dotyczy to niektórych urządzeń z Androidem. Partnerstwo zostało ogłoszone wraz z premierą Galaxy S6 i S6 edge, kiedy to preinstalowano niektóre aplikacje Microsoftu jak Word, Excel czy właśnie OneDrive.

Dodatkowe 100 GB jest dostępne dla właścicieli urządzeń wydanych w lato zeszłego roku, czyli Note 5 oraz s6 edge+. Można spodziewać się, że w tegorocznych modelach również będzie dostępna ta oferta. OneDrive pozwala na strumieniowanie multimediów z chmury, więc zyskujemy dodatkowe miejsce na filmy, zdjęcia, czy muzykę.

Oto co trzeba zrobić:

Twoje urządzenie Samsung powinno mieć już zainstalowaną aplikację OneDrive. Można też ją pobrać z Google Play. Odpal aplikację i zarejestruj się lub użyj istniejącego konta Microsoft. Zaakceptuj regulamin i przejdź do Ustawień -> Opcje osobiste. OneDrive oferuje darmowe 15 GB, a partnerstwo z Samsungiem oferuje dodatkowe 100 GB, czyli w sumie 115 GB. W Ustawieniach po przesunięciu w lewo musimy zgłosić się po bezpłatne 100 GB. Jeżeli urządzenie jest uprawnione do uzyskania dodatkowej przestrzeni pojawi się ona na twoim koncie. Dajcie znać na jakich smartfonach czy tabletach można zyskać 100 GB.

Wpis został wyświetlony od 21.11.2023 już 499 razy.