Klon iPhone 7 za 150$ dostępny w Chinach

iphone-7-klonWiadomą sprawą jest, że iPhone 7 pojawi się w sprzedaży dopiero po prezentacji, która odbędzie się we wrześniu. Teraz jednak nie musisz czekać, jak zawsze niezawodni chińscy sprzedawcy gadżetów mają coś wyjątkowego. Za jedyne 150 dolarów można już kupić klon iPhone 7, który wygląda zupełnie jak urządzenie stworzone w oparciu o dotychczasowe przecieki.

Trudno powiedzieć, czy wszystkie zdjęcia iPhone 7, które do tej pory widzieliśmy były prawdziwe, ale powtarzalność może wskazywać, że tak właśnie jest. Część z nich może być rzeczywista, ale część to prototyp budowane w Chinach, właśnie dla (psycho)fanów marki Apple.

Poniżej możemy zobaczyć idealny przykład kopii iPhone 7 w wideo od BeSound. Na pierwszy rzut oka wygląda on jak autentyczne urządzenie od Apple, które ujrzy światło dzienne dopiero we wrześniu. Posiada on wszystko czego każdy z nas spodziewa się po nowym projekcie, czyli brak gniazda słuchawkowego 3.5 mm, brak poziomych linii antenowych z tyłu iPhone’a oraz powiększony obiektyw głównego aparatu. Najlepsze jest jednak, że nie posiada on prawdziwego wyświetlacza oraz wnętrza.

Jak możemy dowiedzieć się z filmu, twórcy akcesoriów mogą chcieć zakupić taką makietę, aby idealnie dopasować swoje produkty w dniu premiery kolejnej generacji iPhone’ów. Nie należy jednak wierzyć we wszystkie przecieki, ale jest wielce prawdopodobne, że właśnie tak będzie będzie wyglądał iPhone 7?" style="text-decoration: underline">wyglądał iPhone 7.

https://www.youtube.com/watch?v=Hkt0GHqufMc

News został zobaczony od 29.10.2023 już 976 razy.