in

Mapa z rzadkimi Pokemonami w Poke Radar, którą tworzą gracze

Jeśli już wciągnąłeś się w grę Pokemon Go to zapewne wiesz,że bardzo trudno złapać rzadsze okazy, ponieważ nie sposób odwiedzić każdy zakamarek w danym obszarze. Powstało już wiele narzędzi, aplikacji i zwykłych dyskusji na temat tego, gdzie najlepiej łapać Pokemony. Jedną z takich aplikacji jest Poke Radar, której siłą jest społeczność.

Nazywana jest również jako Waze dla Pokemon Go. Na mapie użytkownicy zaznaczają miejsce, gdzie ostatnio widzieli unikalnego Pokemona. Inni będą mogli użyć tego jako punkt odniesienia, który pomoże im znaleźć upragnionego Pokemona. Prostota tego narzędzie jest jej najmocniejszą stroną, którą mogą wykorzystać gracze.

pokeradar_1

Użytkownicy oprócz samego dodawania lokalizacji, mogą również oceniać wszystkie już dodane, czy były one dla nich przydatne. Jeśli jedna z nich uzyska same negatywne opinie zostanie usunięta z mapy. Aplikacja namawia również wszystkich graczy, aby dodawali punkty, a nie tylko polegali na pracy innych i byli przysłowiowymi „pijawkami”.

Poke Radar nie jest oczywiście oficjalną aplikacją Nintendo czy Niantic. Jest ona aktualnie dostępna dla systemu iOS, a także posiada wersję internetową. Wkrótce ma pojawić się również wersja na Androida. Strona internetowa: http://www.pokeradar.io

appstore

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments