Meizu może przygotowywać bezramkowy smartfon

meizu_edgeless3Xiaomi Mi MIX to hit ostatnich tygodni, a niech dowodem na to będzie sprzedaż pierwszej partii, która zakończyła się zaledwie 10 sekund po rozpoczęciu. Jego największą zaletą jest 6.4-calowy wyświetlacz, który zajmuje ponad 90 % powierzchni urządzenia według Xiaomi, a w rzeczywistości jest to 84,16%. Jak można się spodziewać wielu innych producentów będzie pracowało nad podobnym smartfonem do Mi Mix.

Ostatni do sieci trafiło zdjęcie, które rzekomo przedstawia telefon od Meizu nad którym aktualnie trwają prace. Jak widzimy na grafikach współczynnik wielkości ekranu w stosunku do całej powierzchni jest bardzo duży. Według plotek urządzenie może zadebiutować 24 grudnia. Jest to jednak sobota, więc raczej nie będzie to realna data premiery.

Obrazy przedstawiają urządzenie bez grubej dolnej ramki, która jednak występuje w Mi Mix. Ewentualnie skaner linii papilarnych może być umieszczony na na szkle lub bezpośrednio pod nim. Oczywiście może też się znaleźć z tyłu. Przedstawiane obrazy nie są zbyt dokładnie wykonane, więc można wątpić w ich autentyczność. DO myślenia daje też zwiastun, w którym Meizu mówi: „Something unexpected is coming.”, czyli nadchodzi coś nieoczekiwanego.

Źródło: AndroidPure, PhoneArena

Artykuł został wyświetlony od 25.09.2023 już 921 razy.