Microsoft oferuje aplikację informującą o aktualizacji Windows 10

upgradead1 Cierpliwość, to jedyne słowo jakie przychodzi mi na myśl spoglądając na użytkowników Lumii. Premierę Windows 10 Phone dla starszych modeli przekłada się już wielokrotnie i nadal nie wiadomo, kiedy pojawi się ona dla poszczególnych telefonów. Większość operatorów na całym świecie informowało, że aktualizacja OTA ma pojawić się w styczniu dla większości Lumii, które się do tego kwalifikują. Co do tego nie jest też jednoznacznie określone, które smartfony ją otrzymają. Polski T-Mobile nawet poinformował o dostępnej aktualizacji dla Lumii 640, po czym usunął wszystkie informacje na ten temat. Ostatnio pojawiły się też informacje o dostępnej aktualizacji dla modelu 535. Jednak nie wszystko jest wiadomo.

W związku z całym zamieszaniem Microsoft postanowił wydać aplikację, która ma ukrócić cały ten chaos. Nosi ona nazwę Upgrade Advisor i znajduje się w Windows Store na chwilę obecną w wersji beta, więc nie ejst ona dostępna dla wszystkich. Ma być ona źródłem wszelkich informacji o Windows 10. Jak przygotować urządzenie do aktualizacji systemu oraz najważniejszą kwestię czy nasze urządzenie kwalifikuje się do niej.

Przeczytaj także: system Windows Phone" style="text-decoration: underline">Jak zaktualizować system Windows Phone

Ze swojej strony mogę dodać jedynie kilka informacji jakie wymaga instalacja Windows 10 Phone:

co najmniej 8 GB pamięci wbudowanej z czego 1.5 GB wolnej przestrzeni nasz Windows Phone musi znajdować się w wersji 8.10.14219.341 lub nowszej(Lumia Denim).

windows

Artykuł został wyświetlony od 09.10.2023 już 857 razy.