mobiParking z jeszcze szybszymi płatnościami na iOS

<a href=Nowa wersja mobiParking w aplikacji SkyCash" width="810" height="400" />mobiParking to aplikacja, która pozwala w bardzo łatwy sposób zapłacić za postój na parkingu w wielu miastach Polski. Płatności dokonujemy za pomocą systemu SkyCash. Teraz ten proces został jeszcze bardziej uproszczony oraz zmniejszono liczbę kroków potrzebnych do rozpoczęcia lub zakończenia postoju. Aplikacja zyskała również nowy interfejs na iOS. Aktualizację już teraz znajdziemy w App Store.

Od teraz proces rozpoczęcia postoju nie wymaga zatwierdzania PIN’em. Cała transakcja to zaledwie dwa kroki – wybór auta oraz wybranie sposobu naliczania opłaty. Usprawniony też został sposób zatrzymywania parkowania oraz dodawania i usuwania pojazdów.

W związku z przebudową interfejsu w aplikacji powstało menu boczne, które ułatwia korzystanie z innych funkcji jak dodawanie środków czy sprawdzenie taryf obowiązujących w różnych miastach. Dzięki temu kierowca wie ile czasu minęło od zaparkowania pojazdu oraz kiedy opłacony czas minie.

– Jednym z powodów, dla których kierowcy sięgają po naszą aplikację jest wygoda i chęć zaoszczędzenia czasu. Dzięki zupełnie nowemu interfejsowi i ograniczeniu liczby ekranów nowa odsłona mobiParking sprawdza się pod tym kątem jeszcze lepiej – mówi Tomasz Krajewski, prezes SkyCash. – W dalszym ciągu kluczową korzyścią mobiParking pozostaje możliwość płacenia tylko za realny czas postoju, z dokładnością co do minuty – dodaje Krajewski. System mobiParking działa w prawie 40 polskich miastach m. in. w Warszawie, Trójmieście, Poznaniu, Wrocławiu czy Krakowie. Kierowcy mają do wybory trzy metody płatności – określony czas, za wybraną przez siebie kwotę lub w systemie Start-Stop, gdzie sami wybierają, kiedy zakończyć naliczanie opłaty.

News został wyświetlony od 18.06.2022 już 902 razy.