Monument Valley 2 zmierza na Androida. Wstępna rejestracja w Google Play

Monument Valley to wielki hit wśród gier mobilnych, który został wydany w 2014 roku. W czerwcu tego roku deweloper zaprezentował drugą część Monument Valley, która jest do pobrania z App Store. Teraz, Monument Valley zawita również na Androida, a od tego moemntu można dokonywać wstępnej rejestracji. Zostaniemy powiadomieni, kiedy gra będzie dostępna na nasze urządzenie.

Oryginał zachwycał przede wszystkim grafiką, odpowiednio dobranym dźwiękom oraz szczyptą artyzmu. Była ona jednak bardzo krótką grą, ponieważ cała rozgrywka trwała ok. 1,5 godziny. Przejście przez dolinę też nie było trudnym wyzwaniem, ale pozwalało logiczne zagadki oraz doznania wizualne. Z odsieczą przyszło jednak Monument Valley 2, aby zaspokoić oczekiwania fanów i dostarczyć im nowych wrażeń.

Użytkownicy Androida mogą teraz zarejestrować się w Google Play. Gdy gra pojawi się w sklepie, otrzymają oni powiadomienie na swoim urządzeniu. Nie znamy oficjalnej daty premiery, ale możemy przypuszczać, że może to być kwestia kilku tygodni.

Monument Valley 2 Google Play

Wpis został wyświetlony od 25.11.2023 już 885 razy.