Najlepsze spojrzenie na LG V30 w najnowszym przecieku

LG podjęło współpracę z HitRecord, aby dać możliwość przetestowania nadchodzącego modelu V30. Oczywiście wszystko miało odbyć się za zamkniętymi drzwiami, na prywatnym forum. Niestety było ono publicznie dostępne i zdjęcia nowego flagowca koreańskiej firmy trafiły do sieci. Post został oczywiście usunięty, ale w Internecie nic nie ginie.

Dzięki temu przeciekowi dostajemy pełne spojrzenie na tył i przód LG V30. Testerzy wykonywali zdjęcia zarówno przednim jak i tylny aparatem. Zdjęcia pokrywają się z przeciekami, które pojawiały się wcześniej. Z tyłu widzimy dwa aparaty oraz czytniki linii papilarnych. Wygląda on bardzo podobnie do LG G6, ale wydaje się cieńszy, a może to wynikać z tego, że jest większy. Ponadto tylny zespół aparatu jest wystający, czego nie doświadczymy w flagowcu z początku roku. Podobnie jak V20, V30 będzie również wyposażony w laserowy autofokus oraz rzecz jasna lampę błyskową.

LG V30 leaked thanks to public HitRecord contest from LG… https://t.co/BRiTw00i92 pic.twitter.com/ORXmSgnC8H

— Roland Quandt (@rquandt) 7 sierpnia 2017

Nie wiaodmo co z gniazdem słuchawkowym, ale raczej znajdziemy je w V30, ponieważ ma on obsługiwać Quad DAC. Poza tym znajdziemy chipset Snapdragon 835, 4GB pamięci RAM oraz obustronnie zakrzywiony, 6-calowy ekran OLED FullVision QHD.

Aaaaaand a bunch more… thanks for running this contest in public, LG 😉 pic.twitter.com/iCHlefdz7y

— Roland Quandt (@rquandt) 7 sierpnia 2017

Źródło: GSMArena

Artykuł został wyświetlony od 30.09.2023 już 279 razy.