Niektóre jednostki iPhone X z dziwną zieloną linią wzdłuż krawędzi wyświetlacza

Google i Apple nie mają coś szczęścia do swoich flagowych smarfonów i ich ekranów. Teraz, najnowsze raporty użytkowników mówią, że iPhone X ma problem z zielonym paskiem po prawej lub stronie panelu OLED.

Jedna z teorii mówi, że powoduje to problem z układem elektrycznym i wiele linii zielonych subpikseli świeci się na ekranie jednocześnie. Podobny problem, ale z różową linią miał w zeszłym roku Samsung Galaxy S7 edge. Koreańczycy stwierdzili, że była to wina sprzętu, a nie oprogramowania.

Więc co zrobić w sytuacji, kiedy na Twoim iPhone X pojawi się zielona linia? Jedna z osób, która została dotknięta tym problemem, odniosła swoje urządzenie do Apple Store. Telefon został wymieniony na nowy egzemplarz. Daje to tylko do zrozumienia, że żadna aktualizacja, również w tym przypadku nie pomoże.

Ponad 20 osób zamieściło zdjęcia swoich iPhone X na różnych portalach społecznościowych oraz stronie wsparcia Apple. Każda z nich twierdzi, że po wyjęciu z pudełka telefon działał idealnie. Dopiero po jakimś czasie pojawił się zielony pasek z lewej lub prawej strony ekranu OLED. Nie ma też znaczenia, czy jest to wersja 64 GB czy 256 GB. Uszkodzenie występuje w różnych regionach świata.

Źródło: MacRumors

Artykuł został zobaczony od 18.06.2022 już 879 razy.