in

Nowy design smartfonów Sony

Urządzenia z serii Xperia od dłuższego czasu trzymają się tego samego, powtarzalnego, wręcz nudnego wyglądu. Cechuje je duże ramki z dołu i góry frontu,podwójne głośniki i Prostokątna ostro zakończona bryła. Jakiś czas temu usłyszeliśmy z przecieków, że Producent planuje zmienić ten stan rzeczy. Jak więc rysuje się przyszłość owych telefonów?

Standardowy wygląd nosi nazwę „OmniBalance” i przez całą serię X. Jego początków można dopatrywać się w pierwszej Xperii Z. Po drodze wygląd ten zmieniał się mniejszymi lub większymi szczegółami, aż do dzisiejszej wersji. W tym czasie powstały nowy firmy produkujące smartfony, a większość z tych działających od lat zmieniła wygląd swoich urządzeń. Najwidoczniej Sony ten fakt dostrzegło.

Podczas wywiadu z Kenichiro Hibi, Dyrektorem Sony India, reporter zapytał się, czy Sony zamierza zmienić wygląd swoich smartfonów. Kenichiro odpowiedział następująco: We have deployed an Omnibalance design as long as the X series continues to be available in the market . Also, we are planning to launch new generation of products and you can expect a complete new design from the devices.

Co po przetłumaczeniu na polski brzmi: Wygląd Omnibalance będzie dostępny tak długo, jak seria X będzie sprzedawana. Planujemy także wprowadzić nową generację produktów, i możecie oczekiwać kompletnie nowego wyglądu urządzeń. Jak dokładnie będzie wyglądała nowa seria? Tego na razie nie wiadomo. Najpewniej dowiemy się tego w niedalekiej przyszłości. Trzeba jednak przyznać, że przyda się świeży wygląd.

Źródło:Phonearena

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments