OnePlus 3 z 6 GB pamięci RAM dostaje lekcję pokory od Samsunga Galaxy S7 w teście prędkości

oneplus3-s7OnePlus 3 wyróżnia się niebywałą dotąd ilością pamięci RAM w smartfonach. „Zabójca flagowców” z 6 GB powinien być bestią i pozostawiać konkurencję daleko w tyle. Jak jest naprawdę? Możemy się o tym przekonać, ponieważ w tym teście OnePlus 3 został porównany do flagowego smartfonu z Androidem jakim jest Galaxy S7. Telefon Samsunga napędzany jest przez chipset Exynos 8890, a OP 3 przez Snapdragon 820.

Wszelkie „obce” funkcje zostały wyłączone, tak aby umożliwić obu telefonom działać na równych zasadach. Podczas testu prędkości, oba smartfony wykonują określone czynności w tej samej kolejności, czyli otwieranie tych samych aplikacji i ponowne ich uruchamianie. Pierwszą rundę Galaxy S7 zakończył „pierwszą rundę” w 61 sekund, a OnePlus 3 w 71 sekund. Druga runda to już sromotna porażka OP 3, gdzie Galaxy S7 zdeklasował swojego rywala kończąc w 33 sekundy, gdzie OnePlus 3 zajęło to aż 70 sekund. O dziwo musiał on przeładować każdą aplikację oraz strony internetowe otwarte w Chrome nie mogą być przechowywane w jego pamięci.

Chyba OnePlus musi bardzo poważnie popracować nad poważną aktualizacją oprogramowania dokonać pewnych poprawek w celu poprawy jego wielozadaniowość możliwości i zarządzanie pamięcią.

https://www.youtube.com/watch?v=vYv8YQJbJaQ

News został wyświetlony od 25.11.2023 już 836 razy.