Parki Disneyland można od teraz zwiedzić w Google Street View

Street View na Mount Blanc" style="text-decoration: underline">Google Street View to jedno z wielu narzędzi, które z jednej strony jest bardzo przydatne, ale może też służyć rozrywce. Możemy nieraz spotkać specjalne samochody Google, które poruszają się po polskich drogach i docierają prawie wszędzie. Odnajdziemy tam również wiele niepublicznych miejsc lub takich, gdzie po prostu autem się nie dostaniemy. Są to przykładowo szlaki górskie, meksykańskie centra handlowe, czy Międzynarodowa Stacja Kosmiczna. Do tego zacnego grona dołączają dziś parki rozrywki Disney, które mieszczą się na terenie USA.

Wiadomo, że najbliższy Disneyland znajduje się pod Paryżem i nie jest to rozrywka należąca do najtańszych. Dzięki Street View możemy mieć chociaż tego namiastkę, ale wiadomo, że nie odda to klimatu tego miejsca.

W Stanach Zjednoczonych znajduje się aż 11 takich parków tematycznych, a teraz możemy go odwiedzić bez wychodzenia z domu o każdej porze. Możemy też przyjrzeć się wszystkim atrakcjom jakie oferują poszczególne Disneylandy.

Wpis został wyświetlony od 27.01.2024 już 868 razy.