Pierwsza większa aktualizacja Pokemon GO na początki 2017 roku. Dwie nowe ewolucje Eevee

eevee_gen_ii

ZOBACZ! Jak Jak ewoluować Eevee w Ubreona lub Espeona?" style="text-decoration: underline">ewoluować Eevee w Ubreona lub Espeona?

Jak donosi portal SlashGear, otrzymali on z anonimowego źródła zaznajomionego z rozwojem Pokemon GO informacje o rozszerzonym zestaw ewolucji Eevee. To źródło sugeruje, że pierwsza duża aktualizacja Pokemon GO „Gen II” nadejdzie wraz z początkiem 2017 roku. Zgodnie z doniesieniami możemy spodziewać się wielu stworków drugiej generacji, w tym dwie nowe formy Eevee. Jak to ma miejsce teraz, gracze również będą mogli wybrać ewolucję.

Teraz mamy trzy różnie formy, które łatwo możemy wybrać, nadając im imiona ich opiekunów:

• Jolteon = Sparky • Vaporeon = Rainer • Flareon = Pyro.

Więcej o tych ewolucjach przeczytacie w tym miejscu.

W drugiej generacji oryginalnej serii gier Pokemon, dwie kolejne ewolucje Eevee zostały ujawnione:

• Espeon = 2017 • Umbreon = 2017.

W przypadku ewolucji do jednej z tych form może być, nieco inaczej. Prawdopodobnie będzie wymagane osiągnięcie pewnego poziomu przyjaźni. Do tego w oryginalnej serii trzeba było dostarczać stworkom wiele proszków, korzeni oraz ziół. Według źródła w Pokemon Go rozgrywka może być uproszczona i gracze będą musieli dostarczyć Eevee odpowiednią ilość cukierków (Candy). Eevee wymaga 220 poziomu przyjaźni w oryginalnej serii Pokemon, aby zamienić się jedną z form drugiej generacji.eevee_gen_ii_2

Aby zamienić Eevee w Espeona trzeba tego dokonać w dzień, ponieważ jest on właśnie związany z tą porą dnia. Jasne jest również, że Umbreon będzie można wyewoluować tylko w nocy. Jest wielce prawdopodobne, że Pokemon GO będzie wyznaczać czas dnia w zależności od regionu, w którym znajduje się użytkownik – według współrzędnych GPS.

Na wszystko będziemy musieli poczekać jeszcze kilka miesięcy, a przez ten czas zapewne pojawią się jeszcze jakieś przecieki.

Źródło: SlashGear

Wpis został zobaczony od 31.08.2023 już 172 razy.