Supreme wydaje zwykły telefon, który będzie prawdopodobnie kosztował fortunę

Cenę poznamy już 22 sierpnia

Supreme to ekskluzywna dziś marka, która ewoluowała z małego sklepu z deskorolkami w Nowym Jorku w ciągu ostatnich 20 lat. Niemalże każdy zna charakterystyczne i proste logo w czerwono-białych kolorach. W swojej ofercie, Supreme ma bardzo wiele dziwacznych przedmiotów, które i tak są bardzo popularne wśród fanów marki i osób, które chcą się wyróżnić na każdym kroku.

Teraz, dołącza do tego zwykły telefon komórkowy (nie smartfon) z ogromnym „boxlogo” na plecach. Tym samym na ulicy każdy będzie wiedział, że mamy bardzo drogie urządzenie, które w dzisiejszych czasach nie jest już tak funkcjonalne jak inne drogie telefony znanych marek.

Supreme przedstawiło swój katalog markowych produktów na jesień i zimę 2019, gdzie znajduje się właśnie wspomniany telefon. Urządzenie wyprodukowane przez Blu posiada 2,4-calowy ekran. Poza tym znajdują się tam fizyczna klawiatura numeryczna. Telefon dostępny jest w dwóch kolorach – czarnym oraz czerwonym. Na plecach znajduje się logo SUPREME w kolorze białym. Posiada też aparat oraz slot na dwie karty SIM. Nowa kolekcja będzie dostępna od 22 sierpnia.

Nie podano jeszcze ceny, ale możemy przypuszczać, że będzie on kosztował tyle, co flagowy smartfon wielu producentów. Zapewne zostanie też wyprzedany w mgnieniu oka. Być może wkrótce zobaczymy też kolaborację, która przyniesie smartfon, ale wtedy cena będzie

Artykuł został zobaczony od 19.08.2019 już 719 razy.