Przedsprzedaż Galaxy S8 ruszy 7 kwietnia w Korei Południowej

Do największej premiery tego półrocza pozostało już niewiele dni, ponieważ 29 marca poznamy parę Galaxy S8 i Galaxy S8+. Nie znana jest nadal data, kiedy duet trafi na półki sklepowe we wszystkich krajach, ale mówi się o 21 kwietnia. Ta data jest powtarzana już od kilku dobrych tygodni, ale nic nie mówi się o dniu rozpoczęcia przedsprzedaży.

Jednak dzisiejsze informacje prosto z rodzimego kraju firmy Samsung, czyli Korei Południowej mogą rzucić nieco światła na tę sprawę. Raport mówi, że wstępne zamówienia na Galaxy S8 i S8+ będzie można składać już od 7 kwietnia. Należy jednak pamiętać, że dotyczy to wyłącznie konkretnego rynku. Nie mówi on natomiast o innych krajach. Może to też oznaczać, że przedsprzedaż na całym świecie rozpocznie się kilka dni później.

Według tej plotki Samsung oraz trzech głównych operatorów w Korei Południowej będą przyjmować zamówienia do 17 kwietnia, a dzień później odbędzie się specjalne wydarzenie przedpremierowe, które odbędzie się w wielu salonach na raz. Udział w wydarzeniach będą mogli brać wyłącznie wybrani abonenci, a podczas spotkania będzie można wygrać różne nagrody. Po raz kolejny, 21 kwietnia zostaje wskazany jako dzień rozpoczęcia oficjalnej sprzedaży Galaxy S8 i Galaxy S8+.

Źródło: GSMArena