Przypomnienie: Dziś kończy możliwość darmowej aktualizacji do Windows 10

windows10_tapPrzypominam, że dzisiaj jest ostatni dzień, w którym użytkownicy systemu Windows 7 lub Windows 8.1 mogą wykonać uaktualnienie do systemu Windows 10 za darmo. Możliwość bezpłatnej aktualizacji jest możliwa tylko do północy, a więc pozostało niewiele. Microsoft przez rok wysyłał komunikaty o możliwości jej wykonania, więc bardzo dużo osób raczej już skorzystało z okazji. Biorąc też pod uwagę czasem denerwujące okienka nie dało się tego przegapić.

Microsoft ogłosił możliwość darmowej aktualizacji przed wydaniem najnowszego systemu dla tych, którzy posiadali Windows 7 lub Windows 8.1, próbując zdobyć jak najwięcej nowych użytkowników systemu Windows 10. „Dziesiątka” obecnie działa na 350 milionach urządzeń na całym świecie według danych Microsoftu. Celem firmy jest osiągnięcie liczby 1 miliarda do 2018 roku, a takie działanie na pewno się do tego przyczyniło.

Koszt Windows 10 Home to 579,99 zł, a Windows 10 Pro to ponad tysiąc złotych. Tak więc jeśli jesteście jeszcze zainteresowani przejściem na „dziesiątkę”, warto się pospieszyć.

Wpis został wyświetlony od 10.08.2023 już 511 razy.