Rayman Classic już do pobrania!

Długo zapowiadana gra od Ubisoft wreszcie ląduje w App Store i Google Play. Rayman Classic to gra inspirowana legendą wśród przygodówek z 1996 roku, która miała trafić w ręce fanów już w lutym. Jak na klasyk przystało gra nie należy do tanich, bo na iOS kosztuje $4,99, a na Androida 26,35 zł.

Gra powstała w związku z 20 rocznicą od wydania pierwszej wersji na konsolę PlayStation One. Wcielamy się w niej oczywiście w postać Raymana, który zrodził się w latach 90. Wraz z nim przemierzamy przez fantazyjne światy: The Dream Forest, The Band Lands, The Blue Mountains, The Candy Castle oraz wiele innych.

Biegaj, rób uniki, skacz, aby unikać wrogów i przeszkody na różnych poziomach tej klasycznej gry platformowej. Rayman może używać również swoich unikalnych mocy jak teleskopowa pięść czy helikopter z uszu, aby zniszczyć wszystkie stwory na naszej drodze.

Naszym głównym celem jest odnalezienie i uwolnienie elektronów, aby przywrócić równowagę kosmiczną i zakończyć każdy poziom. Musimy także pomóc pozostałym pobocznym bohaterom takim jak Wróżka Betilla, Tarayzan czy kosmita Joe. Do uwolnienia przyjaciół niezbędna jest epicka walka z bossami(Moskito, Mister Sax, Mr Dark).

W grze do wyboru są różne poziomy trudności. Jednym z nich jest Hardcore, gdzie mamy tylko jedno życia, jest też jednak tryb Casual z nieskończoną liczbą prób.

Jeżeli ktokolwiek spodziewał się grafiki 3D i ogólnego jej poprawienia może się bardzo rozczarować. Ubisfot chciało zachować jak najwięcej oryginalnej rozgrywki wraz z niedopracowanymi elementami sprzed 20 lat.

Pobierz:

googleplayappstore