Replika iPhone X z Androidem, która kosztuje prawie tyle co oryginał

Wiadomo, że iPhone X jest drogim urządzeniem i nie wszyscy mogą sobie na niego pozwolić. Na rynku pojawiają się jednak jego klony z Androidem, które są zdecydowanie tańsze, ale nie oferują tego co oryginał. goophone-x-czyli-klon-iphone-x-falszywa-specyfikacja/">Tu mamy jeden z chińskich przykładów. Jedna z amerykańskich par postanowiła kupić iPhone X i dokonała tego na portalu OfferUp za 880 dolarów. Nie spodziewali się jednak, że otrzymają urządzenie z Androidem, a nie oryginalny telefon Apple.

Kupujący oczywiście mogli myśleć, że cena jest zbliżona do oryginału, a więc nie wzbudziło to ich podejrzeń. Sprawdzili oni nawet numer IMEI z pudełka, które było zabezpieczone i nie chcieli go w tamtym momencie uszkodzić. Sprzedawca miał doskonałe oceny na OfferUp, a wszystko wyglądało realnie i to było podstawą do dokonania transakcji.

Kiedy para poszła aktywować telefon w Cricket, rozpakowali telefon, by znaleźć tam prawie idealną replikę iPhone’a X, ale z Androidem na pokładzie i zupełnie innymi podzespołami. Komicznie wygląda również wcięcie na ekranie. Po przejściu do aktualizacji od razu można zauważyć, że jest to nakładka, która imituje system iOS.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=93&v=XsBGp4qhtMU

Źródło: PhoneArena

News został wyświetlony od 15.10.2023 już 800 razy.