Rysowanie i pisanie po zdjęciach i filmach w aplikacji WhatsApp

whatsapp_snapchatAplikacja komunikatora WhatsApp otrzymała nową aktualizację, która zawiera wiele nowości, w tym możliwość pisania rysowania na zdjęciach i filmach. Co więcej możemy dodać do nich emotikony. Chyba gdzieś to już widzieliśmy i coraz więcej Snapchata we wszystkich produktach Facebooka (od aplikacji WhatsApp poprzez Instagram, aż na Messengerze kończąc).

Kiedy robisz zdjęcie lub nagrywasz wideo, lub przesyłasz te, które już są na Twoim telefonie, automatycznie zobaczysz nowe narzędzia edycji. Czy narysujesz wielkie czerwone serce, aby pokazać komuś jak za nim tęsknisz, czy wstawisz swoje ulubione emotikony – obraz czasem naprawdę znaczy więcej niż tysiąc słów. Spróbuj dodać również tekst zmieniając kolor i czcionkę.

Po zrobieniu lub udostępnieniu zdjęcia oraz filmu zobaczysz nowe narzędzie do edycji. Poza tym nowa wersja wprowadza możliwość przybliżania (przesunięcie palcem w dół lub w górę) podczas nagrywania wideo czy szybkie przełączanie pomiędzy przednim, a tylnym aparatem przy podwójnym kliknięciu.

Aktualizacja jest obecnie rozwijana dla użytkowników Androida, a wkrótce także trafi na iOS.

Źródło: WhatsApp

News został wyświetlony od 02.02.2023 już 410 razy.