in

Samsung Galaxy S8 Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara już dostępny w Chinach

Plotki, a nawet zdjęcia Samsunga Galaxy S8 z motywem Piratów z Karaibów pojawiły się już w zeszłym miesiącu. Do sieci trafiły zdjęcia samego urządzenia oraz specjalnie przygotowanego pudełka z okazji premiery filmu Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara.

Teraz, chiński sklep JD.com rozpoczął sprzedaż telefonu Samsung Galaxy S8 Pirates of the Caribbean Edition za 5988 juanów chińskich, a więc około 3280 złotych. Specyfikacja, w porównaniu do oryginału nie została zmieniona, a dostępna konfiguracja to 4 GB RAM oraz 64 GB pamięci wbudowanej. Samsung nie zmienił również wyglądu jak miało to miejsce w przypadku innych edycji limitowany. Obudowa nie ma żadnych zdobień, ani pirackich barw.

Zamiast tego, Galaxy S8 posiada interfejs z motywami z filmu Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara, pudełko wygląda jak skrzynia ze skarbem. Wewnątrz niej, oprócz telefonu znajduje się pierścień do trzymania urządzenia oraz specjalne etui. Smartfon dostępny jest wyłącznie w Chinach i nie wiadomo czy trafi wkrótce na inne rynki.

Źródło: JD.com, GizmoChina

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments