Samsung Galaxy S8 po raz kolejny na zdjęciu, tym razem w etui ochronnym

Samsung Galaxy S8 na pewno nie zostanie zaprezentowany na Mobile World Congress w Barcelonie, a dopiero pod koniec marca. Od dawna jednak mówi się, że na swojej konferencji podczas targów MWC, Samsung zaprezentuje krótki, 1-minutowy film zapowiadający nadchodzące urządzenie. Do tej pory pojawiały się już zdjęcia urządzenia oraz przecieki dotyczące jego specyfikacji, ale jak wiadomo będzie ich jeszcze więcej.

Dziś pojawia się kolejne zdjęcie Galaxy S8 i jest całkowicie zgodne z tym co mogliśmy zauważyć w poprzednich wyciekach z tego tygodnia. Telefon jest zapakowane w etui ochronne, co oznacza, że niektóre szczegóły pozostaną tajemnicą, ale widzimy tu m. in. główny aparat, skaner linii papilarnych, czy skaner tęczówki. Z przodu, zgodnie z wszelkimi doniesieniami brakuje fizycznych przycisków.

Jedynym niepokojącym faktem co do autentyczności tego zdjęcia jest tapeta oraz data widoczna na wyświetlaczu tego urządzenia. 2 sierpnia to dzień premiery Galaxy Note 7, a tapeta z rysikami S Pen w niebieskim kolorze była jedną z podstawowych w tym modelu.

Źródło: Slahsleaks, PhoneArena

Wpis został zobaczony od 18.12.2023 już 621 razy.