Samsung: Galaxy S8 ze zgrabnym projektem oraz ulepszonym aparatem

Podczas czwartkowej konferencji z analitykami, wiceprezes oddziały mobilnego firmy Samsung, Lee Kyeong-tae powiedział, że nadchodzący Galaxy S8 będzie miał „zgrabny design”, ulepszony aparat oraz wsparcie dla sztucznej inteligencji. Ten ostatni argument może mieć coś wspólnego z nabyciem amerykańskiej firmy Viv Labs, której założycielami są współtwórcy Siri. Samsung poinformował również o swoich staraniach, aby uniknąć wpadki podobnej jak w przypadku Galaxy Note 7 i zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom.

J.K. Shin, dyrektor wykonawczy poinformował, że firma współpracuje z różnymi regulatorami i niezależnymi ekspertami do kontrolowania każdego aspektu urządzenia jak sprzęt, oprogramowanie oraz proces produkcyjny. Shin powiedział, że dochodzenie będzie wymagało czasu i wyniki będą udostępniane publicznie.

Możemy również dowiedzieć się, że Samsung Galaxy S7 ma szanse stać się najlepiej sprzedającym się smartfonem w historii firmy. Nabywcy nie zniechęcili się nawet fiaskiem Galaxy Note 7. Wynik może zostać jeszcze poprawiony, ponieważ przed nami okres świąteczny i Galaxy S7 oraz Galaxy S7 edge to jedyne flagowe produkty, które będzie mógł zaoferować Samsung. Do premiery Galaxy S8 pozostało prawdopodobnie jeszcze 5 miesięcy.

Źródło: WSJ