Super Mario Run pojawi się 23. marca na Androidzie

Gra Super Mario Run pojawiła się dla urządzeń z systemem iOS w grudniu ubiegłego roku i okazała się wielkim hitem. Wielu użytkowników czekało również, aż pojawi się ona w Google Play, a Nintendo obiecało, że nastąpi to na początku tego roku. Teraz wiemy już, że Super Mario Run dla Androida będzie dostępna oficjalnie 23 marca.

Według tweeta Nintendo należy spodziewać się, że gra trafi do Google Play w wersji 2.0, a więc będzie ona zawierała poprawę wszystkich błędów, które występują na iOS. Może okazać się, że w podobnym terminie aktualizacja trafi również na iUrządzenia i dodane zostaną nowe funkcje lub postacie (wątpliwe), ale przede wszystkim poprawki, które sprawią, że gra będzie działać należycie. Mimo dużego zainteresowania, wielu narzekało na grę głównie z dwóch powodów – wysokiej ceny za odblokowanie wszystkich funkcji oraz wymogu stałego połączenie z siecią, aby zapobiec działaniom piratów.

Raczej nie spodziewajmy się nowych funkcji, ani postaci dla wersji na Androida. Będzie ona nadal wymagała stałego połączenia z Internetem oraz wysokiego kosztu odblokowania wszystkich sześciu światów (10€). Nintendo zapowiedziało, że nie będzie dodawać nowego kontentu, ale może wkrótce cena zostanie zmniejszona.

Źródło: Nintendo, PhoneArena

Artykuł został zobaczony od 05.11.2023 już 968 razy.