Urządzenie z serii Nokia N zostanie odsłonięte 22 lutego [aktualizacja]

AKTUALIZACJA: Wiele jednak wskazuje, że informacja okazała się nieprawdziwa. Wspomniane zaproszenie pochodzi od firmy 360 Mobiles, która planuje wypuszczenie na rynek smartfonu N5. Miał on podobno przypominać bardzo znane nam modele N95 czy właśnie N81.

Wczorajsza informacja o możliwym powrocie serii N od Nokii wzbudziła spore poruszenie, a u wielu z nas wspomnienia. Mogliśmy się spodziewać, że przypuszczalne ogłoszenie urządzeń po reaktywacji marki Nokia i serii N może nastąpić dopiero podczas Mobile World Congress w Barcelonie (początek 27 lutego). Teraz jednak okazuje się, że może ono odbyć się nieco wcześniej, ponieważ już 22 lutego. Wynika to z zaproszenia, które wyciekło do sieci.

Grafika daje jasno do zrozumienia, że HMD Global (właściciel Nokii) chce powrotu legendarnej linii N. Znajduje się na niej pudełko, w którym znajduje się przywołująca wspomnienia Nokia N81. Na pudełku znajduje się też napis „Nseries Once Again” oraz wielka cyfra 5.

Obecnie nic więcej na ten temat nie wiadomo. Możemy jedynie przypuszczać, że nowe smartfony z serii N będą flagowymi produktami jak miało to miejsce w przeszłości. Być może umieszczenie w tym zwiastunie Nokii N81 oznacza nadejście następcy tego modelu.

Źródło: SmartPrix