Wyciek przedniego panelu Galaxy Note 7. Zakrzywiony ekran oraz skaner tęczówki

Note7-vs-S7-EdgeSamsung Galaxy Note 7 jest bardzo blisko i jego prezentacja odbędzie najprawdopodobniej już za miesiąc, 2 sierpnia. Oczywiście nie oznacza to, że Koreańczycy będą w stanie utrzymać wszystkie informacje w tajemnicy. Po kilku przeciekach, które ujawniły specyfikację i projekt Galaxy Note 7, teraz widzimy, przedni panel tego fabletu. Wyciek pochodzi z wiarygodnego źródła – @OnLeaks i istnieją dwie ważne rzeczy do omówienia.

Po pierwsze potwierdzają się wczorajsze doniesienia (o którym mówi się też od dawna), że Galaxy Note 7 będzie posiadał zakrzywiony ekran na drugą połowę 2016 roku" style="text-decoration: underline">podwójnie zakrzywiony ekran. Wygląda na to, że będzie wyposażony w skaner tęczówki jako alternatywa dla odcisków palców, a także bezpiecznego sposobu na odblokowanie telefonu po prostu patrząc na niego.Note7-Front-Panel

Podobnie jak nasze palce mają unikalny wzór, który jest skanowany do bezpiecznego odblokowania, tak samo nasze tęczówki zawierają unikalny wzór i wystarczy tylko spojrzeć na przód Note 7, aby równie bezpiecznie go odblokować. Widzieliśmy już urządzenia Windows Phone, które używały skaner tęczówki, więc nie jest to zupełnie nowa koncepcja, ale na tych urządzeniach działało tylko w ustalonej odległości, więc było to uciążliwe. Miejmy nadzieję, że Samsung dopracował cały system i będzie on działał szybko i niezawodnie.

Źródło: Android Authority

Wpis został wyświetlony od 20.01.2023 już 308 razy.