Zbiórka na telefon z baterią 18 000 mAh od Energizer zakończyła się fiaskiem

Zainteresowało się nią jedynie jedenaście osób

Źródło: The Verge

Podczas Mobile Mobile World Congress 2016" style="text-decoration: underline">World Congress 2019 zaprezentowano smartfon o niezwykłym wyglądzie, czyli Energizer Max Power 18K Pop z baterią 18 000 mAh. Nie poznaliśmy jednak  ceny i dostępności tego grubasa na samym początku. Na smartphone">IndieGoGo pojawiła się nieco później zbiórka funduszy na produkcję tego urządzenia, która miała też pomóc ocenić ogólne zainteresowanie takim projektem.

Producent Avenir Telecom wyznaczył cel, który wynosił 1,2 miliona dolarów, ale łącznie zdecydowało się na wpłatę jedynie 11 osób, co pozwoliło zebrać jedynie 15 005 dolarów, a kampania już się zakończyła. Widać, że mimo początkowej ekscytacji, ostatecznie niewiele z tego wyszło. Pokazuje to też, że ludzie wolą bardzie zgrabne i kompaktowe smartfony, które nie obciążą naszej kieszeni. Avenir Telecom zapowiedziało, że będzie kontynuować prace nad tego typu telefonem, aby zmniejszyć jego wagę i grubość.

Przypomnijmy, że Energizer Max Power 18K Pop oferował szybkie ładowanie 18 W, ekran z cienkimi ramkami, potrójny aparat, czy chipset Helio P70, w połączeniu z 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci.

Artykuł został wyświetlony od 02.05.2019 już 598 razy.