Zdjęcia przedniego i tylnego panelu Apple iPhone 8

Przecieków dotyczących nowych iPhone’ów będzie pojawiać się teraz niezliczona liczba, więc bądźmy na to gotowi. Premiera tegorocznych propozycji od Apple powinna odbyć się już za niecałe 3 miesiące, więc produkcja powinna już powoli ruszać, a to przynosi zawsze wiele plotek i zdjęć, które ujawniają wygląd nadchodzących urządzeń.

Jednym z ciekawszych przecieków jest ten, który właśnie się pojawił. Przedstawia przedni oraz tylny panel iPhone 8. Przód przedstawia to o czym mówiły wcześniejsze plotki, a więc wyświetlacz zajmujący praktycznie całą powierzchnię, a na górze widzimy jedynie głośnik i aparat. Tylny pokazuje natomiast pionowo ustawione dwa aparaty, o których również się już mówiło.

Drugie ze zdjęć przedstawia wszystkie tegoroczne modele, a w zasadzie to ich tylne panele. Widzimy, że iPhone 7S będzie posiadał pojedynczy aparat, iPhone 7S podwójny, ale ustawiony poziomo, a iPhone 8 to co napisałem w poprzednim akapicie. Co ciekawe, przeciek ten pokazuje brak przedniego przycisku, a więc oznaczałoby to wyposażenie go w obszar roboczy, na dole ekranu oraz umieszczenie skanera linii papilarnych pod nim lub na całej powierzchni wyświetlacza.

Źródło: BGR

Artykuł został zobaczony od 15.12.2023 już 366 razy.