in

1 miliard aktywnych urządzeń Apple!

Podczas konferencji dotyczącej sprawozdania finansowego, które odbyła się wczoraj Apple ujawniło, że aktywnie używanych jest miliard urządzeń giganta z Cupertino. Jest to ogromna liczba, pochodząca ze statystyk monitoringu liczby urządzeń, które współpracują z usługami oferowanymi przez Apple. Dane przedstawione są na wynikach z ostatnich 90 dni.

Niestety nie zostały wyszczególnione poszczególne urządzenia. Wiemy jedynie, że liczba obejmuje wszystkie produkty, a więc iPhone, iPad, iPod, Mac, Apple TV i Apple Watch. Ten wynik jest naprawdę imponujący, bo liczy się wyłącznie aktualnie użytkowane urządzenia, a więc zniszczone, zgubione czy dawno nie używane nie są w ogóle brane pod uwagę.

Jakiś rok temu Apple informowało o tym, że sprzedało około miliarda urządzeń z iOS, a więc iPad’ów i iPhone’ów. Ta liczba teraz jest zapewne o wiele większa.

Z raportu podanego do informacji publicznej wynika także, że spółka zanotowała rekordową sumę zysków, która wyniosła 18,4 miliarda dolarów przy przychodach 75,9 mld $.

Źródło: Apple

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments