Brat Pablo Escobara uruchomił własną kryptowalutę – Diet Bitcoin

reacho.in

Wygląda na to, że Roberto Escobar, biologiczny brat barona narkotykowego Pablo Escobara, uruchomił własną krypto-walutę: Diet Bitcoin (DDX). Nowa waluta obiecuje zaoferować szybszą i lżejszą alternatywę dla Bitcoina. Firma inwestycyjna, należąca do Roberto, o nazwie Escobar Inc, po raz pierwszy wystawia ofertę monet (ICO). Użytkownicy mogą kupić token z rabatem w wysokości 96%, który obecnie kosztuje 2$, a nie 50$.

TNW donosi, że rzecznik prasowy Escobar Inc. potwierdził zaangażowanie brata Pabla w ten projekt. Na stronie Diet Bitcoin możemy przeczytać, że całkowita podaż 1 000 000 DDX zostanie podzielona następująco: 300 000 DDX zostanie sprzedane po 50 USD (teraz 2), kolejne 300 000 za 100 dolarów, a pozostałe 400 000 zostanie wycenione na 1000 $.

„Wartość będzie bardzo wysoka, ponieważ jesteśmy identyczni w liczbie do Bitcoin, z tym, że obecnie jesteśmy 4000 razy tańsi.” – Daniel Reitberg z Escobar Inc.

Rozgałęzienie sieci Bitcoin nie jest niczym nowym i za pomocą specjalnego oprogramowania pozwala praktycznie każdemu zrobić własną kryptowalutę. Oprócz nowej waluty, Roberto wydał również książkę pod tytułem Pablo Escobar’s Diet Bitcoin. Teoretycznie można ją kupić na Amazonie za 8 dolarów, ale można też bezpłatnie pobrać ze strony Diet Bitcoin, która obecnie nie działa.

Roberto twierdzi między innymi, że Bitcoin został stworzony przez amerykański rząd, a nie przez tajemniczego Satoshi Nakamoto. Twierdzi również, że większość obecnie dostępnych kryptowalut jest fałszywych i przysięga, że jego DDX będzie zyskiwał wartość, kiedy inne będą spadać.

„Możesz trzymać się swoich bezwartościowych monet. Zachowaj Ethereum, utrzymuj TRON, zachowaj Ripple, zatrzymaj Bitcoin. Zobaczysz, co się stanie. Wszystkie znikną, prawie do zera. Ale nie moja moneta. Ponieważ moja moneta, to będzie moje nowe dzieło w życiu. ” Na tym zakończmy.

Źródło: TNW

Artykuł został zobaczony od 18.06.2022 już 572 razy.