C+ SPORT – bądź na bieżąco z wydarzeniami sportowymi

cplus_logoCanal Plus Sport w swojej ofercie ma wiele wydarzeń sportowych, głównie jest to piłka nożna. Na antenie kanałów należących do grupy (CANAL+ SPORT, CANAL+ GOL i CANAL+ WEEKEND, nSport) obejrzymy relację na żywo z naszej Ekstraklasy oraz najważniejszych lig zagranicznych jak angielska, włoska, hiszpańska czy francuska. Aplikacja dsotrczy nam najświeższych informacji o wynikach i zdarzeniach w meczu z wszystkich lig, które są transmitowane przez wspomniane kanały. Aplikacja do pobrania z App Store oraz Google Play.

Poza emocjami związanymi z piłką kopaną, przejrzymy wyniki rozgrywek NBA lub żużlowych Grand Prix. W relacja live mamy dostęp do aktualnego wyniku spotkania, składów, strzelców bramek, zmian oraz kar indywidualnych. Dodatkowo aplikacja oferuje podgląd wszystkich tabel każdej z lig.

Fanów Canal + Sport i ich relacji na pewno zadowoli możliwość wglądu we wszystkie tweety, a zatem informacje o wydarzeniach, które będzie można obejrzeć na antenie jednego z kanałów, a także dowiedzieć się kto będzie komentował dane spotkanie. W zakładce Live w TV znajdziemy plan na nadchodzące relacje z wyszczególnieniem daty, godziny i kanału.

Jako fana futbolu i innych sportów oraz częstego widza C+ najciekawszą funkcją dla mnie jest dostęp do autorskich programów prezenterów i reporterów tj. 1 na 1, O co biega, Laboratorium Pro oraz skróty i bramki z ligi angielskiej.

googleplayappstore

Artykuł został zobaczony od 30.09.2023 już 295 razy.